کمپین جدید والمارت با عنوان “حالا بهتر زندگی کنید” ویژه اکران در المپیک زمستانی ۲۰۲۲ و پس از آن در طول سال ۲۰۲۲ میلادی آغاز شد. والمارت در این کمپین قصد دارد به مخاطبان و مشتریان خود نشان دهد که تا چه میزان سخت کار می‌کند تا مشتریان این مجموعه بهتر زندگی کنند.

هسته اصلی این کمپین از یک سوال شکل گرفته است: آیا یک شرکت می‌تواند به شما کمک کند تا زندگی بهتری داشته باشید؟ برای این کمپین یک آگهی تلویزیونی ۶۰ ثانیه‌ای تدارک دیده شده که در افتتاحیه المپیک و پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ به نمایش درآمده است. همچنین این تبلیغ ویدئویی در طول سال ۲۰۲۲ میلادی از طریق رسانه‌های دیجیتال نمایش داده خواهد شد.

به گفته یکی از سخنگویان شرکت والمارت این کمپین به بیان داستانی که در پشت هدف گسترده و بزرگ شرکت قرار داد می‌پردازد. این کمپین بر محصولاتی مانند مواد غذایی، غذای حیوانات، پوشک، اسباب بازی و خدماتی مانند واکسیناسیون، حمل و نقل کالاهای خریداری شده به وسیله وسائل نقلیه زمینی مانند وانت و سرویس تحویل هوایی این مجموعه بوسیله پهباد تمرکز دارد.

در نریشن این تیزر اینطور گفته می‌شود: ” ما امیدها و ترس‌های شما و رویاها و شک‌های شما را می‌بینیم. به همین علت است که هر روز در محل کارمان حاضر می‌شویم تا هرآنچه لازم دارید را به دستتان برسانیم.

بنر ثبت نام در تبلیغاتچی‌ها

ویلیام وایت، مدیر بازاریابی والمارت در اینباره می‌گوید: “ما در والمارت درک می‌کنیم که چگونه ارتباطات انسانی پتانسیل یک زندگی بهتر را شعله‌ور می‌کند. این کمپین داستان‌هایی از همکاران و مشتریان ما در والمارت را نشان می‌دهد که فکر می‌کنیم در زمینه تشویق مردم در درک مفهوم این ارتباط انسانی شگفت انگیز و الهام بخش است.”

والمارت اخیرا برای محتواهای قابل خرید بیشتر با NBC’s Today Show به توافق رسیده است. همچنین این شرکت امیدوار است با استفاده از خلق تجربه خرید تعاملی جدیدی که تحت عنوان Time Well Spent که از QR Code و صفخات نمایش دیجیتالی بهره می‌برد مشتریان این مجموعه را افزایش بدهد.

جهت تماشای تیزر این کمپین می‌توانید به ابتدای همین صفحه مراجعه بفرمائید.

همچنین برای مطالعه مطالب بیشتر از این دست می‌توانید از این طریق به قسمت دنیای تبلیغات تبلیغاتچی‌ها مگ وارد بشوید.

مسیح بنی طبا، فعال حوزه بازاریابی، تبلیغات و برندینگ و مدیر وب‌سایت تبلیغاتچی‌ها